چهارشنبه, 12/16/1396 - 14:37
بازدید نظارت های تخصصی سرپرست سازمان ورزش بسیج از فعالیت های استان گیلان/ میرجلیلی: مسئولان ورزشی باید در جهت توسعه زیرساخت های ورزشی برای رفاه و ایجاد شور و نشاط در سواحل اقدام کنند

بازدید نظارت های تخصصی سرپرست سازمان ورزش بسیج از فعالیت های استان گیلان/ میرجلیلی: مسئولان ورزشی باید در جهت توسعه زیرساخت های ورزشی برای رفاه و ایجاد شور و نشاط در سواحل اقدام کنند

سرپرست سازمان ورزش بسیج در بازدید نظارت های تخصصی از فعالیت های ورزش بسیج در استان گیلان، گفت: مسئولان ورزشی باید در جهت توسعه زیرساخت های ورزشی برای رفاه و ایجاد شور و نشاط در سواحل اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، در ادامه بازدیدهای نظارت های تخصصی از عملکرد فعالیت های ورزش بسیج در سراسر کشور، مهدی میرجلیلی سرپرست سازمان ورزش بسیج به استان گیلان رفت.

مهدی میرجلیلی در این بازدید ستادی با سفر به شهرهای مختلف استان گیلان در جلسه با مسئولان حوزه ها و نواحی مختلف در جریان  عملکرد و فعالیت های صورت گرفته در حوزه ورزش قرار گرفت.

سرپرست سازمان ورزش بسیج در این نظارت تخصصی 2 روزه، همچنین ضمن نظارت میدانی از پایگاه های استعدادیابی بسیج در استان گیلان، از زیرساخت های ورزش بسیج در این استان بازدید کرد.

میرجلیلی با اشاره به فعالیت های خوبی که در پایگاه های استعدادیابی بسیج در استان گیلان صورت گرفته، گفت: با توجه به اینکه استان گیلان از نظر توریسم و گردشگر ظرفیت بالایی دارد، مسئولان ورزشی باید در جهت توسعه زیرساخت های ورزشی برای رفاه و ایجاد شور و نشاط در سواحل اقدام نمایند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
سوال امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.